باغچه سهیلیه
باغچه سهیلیه

سیاست حفظ حریم خصوصی

برای اطلاع از رقبا ، از اسامی سایر برنامه های موجود در گوش شما برای اهداف بازاریابی استفاده می شود و ما در هر برنامه ای از داده های شما استفاده نمی کنیم و به آنها دسترسی نخواهیم داشت.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای تجربه بهتر ، در حالی که از خدمات ما استفاده می کنید ، ممکن است از شما بخواهم که اطلاعات شناسایی شخصی خاصی را در اختیار ما قرار دهید. اطلاعاتی که درخواست می کنم در دستگاه شما حفظ می شود و به هیچ وجه توسط من جمع آوری نمی شود.

اطلاعات ورود به سیستم

می خواهیم به شما اطلاع دهم که هر زمان که از سرویس ما استفاده می کنید ، در صورت بروز خطایی در برنامه ، ما داده و اطلاعات (از طریق محصولات شخص ثالث) را بر روی تلفن شما با نام Log Data جمع می کنیم. این اطلاعات ورود به سیستم ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت دستگاه شما (“IP”) ، نام دستگاه ، نسخه سیستم عامل ، پیکربندی برنامه هنگام استفاده از سرویس ما ، زمان و تاریخ استفاده شما از این سرویس و سایر آمارها باشد. .

کوکی ها

کوکی ها پرونده هایی با مقدار کمی از داده ها هستند که معمولاً به عنوان شناسه های منحصر به فرد ناشناس استفاده می شوند. اینها از طریق وب سایتهایی که بازدید می کنید و در حافظه داخلی دستگاه شما ذخیره می شوند به مرورگر شما ارسال می شود.

این سرویس صریحاً از این “کوکی ها” استفاده نمی کند. با این حال ، برنامه ممکن است از کد شخص ثالث و کتابخانه هایی استفاده کند که از “کوکی ها” برای جمع آوری اطلاعات و بهبود خدمات خود استفاده می کنند. شما این گزینه را دارید که این کوکی ها را بپذیرید یا رد کنید و بدانید چه زمانی کوکی به دستگاه شما ارسال می شود. اگر تصمیم دارید از کوکی های ما امتناع ورزید ، ممکن است نتوانید از بخشی از این سرویس استفاده کنید.

ارائه دهندگان خدمات

ما ممکن است به دلایل زیر از شرکت های شخص ثالث و اشخاص استخدام کنم

برای تسهیل خدمات ما؛

ارائه خدمات از طرف ما؛

برای انجام خدمات مرتبط با سرویس؛ یا

برای کمک به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات ما.

ما می خواهم به کاربران این سرویس اطلاع دهیم که این اشخاص ثالث به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند. دلیل این امر ، انجام وظایفی است که از طرف ما به آنها اختصاص داده شده است. با این حال ، آنها موظف هستند که اطلاعات را برای اهداف دیگری افشا یا استفاده نکنند.

امنیت

ما اعتماد شما را در ارائه اطلاعات شخصی خود به ما ارج می نهم ، بنابراین می خواهیم از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از آن استفاده کنیم. اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره الکترونیکی 100٪ ایمن و مطمئن نیست و ما نمی توانم امنیت مطلق آن را تضمین کنم.

پیوند به سایتهای دیگر

این سرویس ممکن است دارای پیوندهایی به سایتهای دیگر باشد. اگر روی پیوند شخص ثالث کلیک کنید ، به آن سایت هدایت می شوید. توجه داشته باشید که این سایت های خارجی توسط ما اداره نمی شوند. بنابراین ، من به شما توصیه می کنم که خط مشی رازداری این وب سایت ها را مرور کنید. ما هیچ مسئولیتی در مورد محتوا ، خط مشی های حفظ حریم خصوصی یا عملکرد هر سایت یا خدمات شخص ثالثی ندارم.

حریم خصوصی کودکان

این سرویسها به هیچ کس زیر 13 سال نمی پردازد. ما نمی دانیم که اطلاعات شخصی را از کودکان زیر 13 سال می توان شخصاً جمع آوری کرد. در صورتی که ما دریابیم کودکی زیر 13 سال اطلاعات شخصی در اختیار من قرار داده است ، بلافاصله این را از سرورهای ما حذف می کنیم. اگر والدین یا سرپرست هستید و می دانید که فرزند شما اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است ، لطفا با ما تماس بگیرید تا من بتوانم اقدامات لازم را انجام دهم.

تغییر در این خط مشی رازداری

ما ممکن است هر از گاهی خط مشی رازداری خود را به روز کنم. بنابراین ، به شما توصیه می شود برای هرگونه تغییر ، این صفحه را به صورت دوره ای مرور کنید. ما با ارسال خط مشی رازداری جدید در این صفحه ، از هرگونه تغییر به شما اطلاع خواهم داد. این تغییرات بلافاصله پس از ارسال در این صفحه موثر هستند.

با ما تماس بگیرید
info@soheylie.com